





Cheie combinată cu clichet reversibil 20 mm din oțel CrV, duritate 42-49 HRC. Dotată cu 72 dinți pentru mai multe puncte de ancorare și unghi redus de rotație. Capul dodecagonal lustruit și capul deschis asigură aderență sigură la diferite tipuri de fixări. Lungime totală 245 mm, finisaj cromat și întărit prin inducție. Comutator de sens de rotație pentru flexibilitate în lucru. Ideală pentru aplicații în atelier.
| Mărimea | 20 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 245 mm |
| Lățimea cheii cutie | 38.1 mm |
| Grosimea cheii inelare | 11.4 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 41.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 9.7 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.