





Cheie de calitate profesională în oțel CrV cromat cu duritate 42-49 HRC. Combinație de cap deschis și cutie dodecagon pentru versatilitate maximă. Clichet cu 72 dinți și comutator de sens pentru control precis. Lungime 235 mm, finisaj lustruit și tratare prin inducție pentru durabilitate pe termen lung în ateliere și aplicații profesionale.
| Mărimea | 18 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 235 mm |
| Lățimea cheii cutie | 36.9 mm |
| Grosimea cheii inelare | 10.7 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 39.8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 9.3 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.