





Cheie combinată 16mm din CrV, echipată cu clichet reversibil de 72 de dinți pentru control precis. Finisajul cromat lustruit și tratamentul prin inducție asigură durabilitate (42-49 HRC) și aspect profesional. Capul dodecagonal se potrivește perfect pe piulițe și suruburi, iar lungimea de 210mm oferă acces optim în spații înguste.
| Mărimea | 16 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 210 mm |
| Lățimea cheii cutie | 32.9 mm |
| Grosimea cheii inelare | 10.3 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 33.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 8.4 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.