





Cheie combinată de 15 mm cu clichet cu 72 de dinți și comutator de sens de rotație, fabricată din oțel CrV de înaltă calitate. Lungimea totală de 200 mm permite accesul ușor în spații restrânse. Finisajul cromat și lustruit protejează împotriva coroziunii, iar întărirea prin inducție (42-49 HRC) garantează durabilitate maximă în condiții de lucru intense. Echipată cu zrăgănitoare pentru siguranță suplimentară.
| Mărimea | 15 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 200 mm |
| Lățimea cheii cutie | 31.4 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9.8 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 32.8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 8.1 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.