





Cheie combinată cu clichet 14 mm din oțel CrV, duritate 42-49 HRC, cu 72 de dinți pentru cuplare sigură și fluidă. Construcție robustă cu finisaj cromat lustruit și întărire prin inducție, lungime totală 190 mm. Dispune de comutator de sens de rotație și zrăgănit pentru manevrare ușoară, perfectă pentru lucrări în atelier pe diverse tipuri de fixări.
| Mărimea | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 190 mm |
| Lățimea cheii cutie | 28.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9.5 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 31.6 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7.3 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.