





Cheie combinată cu clichet 13 mm, fabricată din oțel CrV cu duritate 42-49 HRC și finisaj cromat lustruit. Capul dodecagon cu 72 de dinți asigură acoperire maximă și tăieturi precise. Comutatorul de sens bidirecțional și finisarea înlusteruită prin inducție garantează performanță de lungă durată în medii de lucru exigente.
| Mărimea | 13 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 180 mm |
| Lățimea cheii cutie | 27.6 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9.1 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 27.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7.1 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.