

Cheie combinată 9 mm din oțel CrV 6140, cu finisaj cromat satinat și duritate 48-52 HRC. Capă inelară dodecagon și cap deschis în unghi de 15°, lungime totală 139 mm. Construcție robustă conform DIN 3113, cu sistem AS-DRIVE pentru utilizare profesională în industrie. Execuție de calitate superioare cu detalii ergonomice.
| Mărimea | 9 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 139 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 20.7 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 4.3 mm |
| Lățimea cheii cutie | 14.1 mm |
| Grosimea cheii inelare | 6.4 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.