

Cheie combinată profesională din oțel CrV 6140 cu finisaj cromat satinat de înaltă duritate. Lungimea totală de 129 mm oferă control optim, cu cap deschis și inelă în configurația dodecagonală standard.
Instrument fiabil pentru uz industrial și în ateliere mecanice.
| Mărimea | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 129 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 18.6 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 4.2 mm |
| Lățimea cheii cutie | 12.8 mm |
| Grosimea cheii inelare | 5.7 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.