

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată de înaltă calitate cu design dodecagonal, confecționată din oțel CrV 6140 cu duritate 48-52 HRC. Finisajul cromat și satin asigură rezistență la coroziune și aspect profesional. Dimensiunile precise (109 mm lungime, 14.4 mm deschidere) și unghiul de 15° garantează acces optim în spații înguste. Certificată conform DIN 3113, cu tehnologie AS-DRIVE pentru manevrabilitate superioară, potrivită pentru industrie și lucrări de inginerie.
| Mărimea | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 109 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 14.4 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 3.7 mm |
| Lățimea cheii cutie | 10.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 5.2 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.