

Primești un email când produsul revine în stoc:
Construcție robustă din oțel CrV 6140 cu duritate 48-52 HRC, finisaj cromat și satin pentru rezistență la coroziune. Lungimea totală de 545 mm oferă leverage optim, iar capul dodecagon cu unghi de 15° asigură prindere sigură și stabilă.
Potrivită pentru industrie, această cheie combinată combină precisie cu durabilitate de lungă durată.
| Mărimea | 50 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 545 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 99.5 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 19.5 mm |
| Lățimea cheii cutie | 76 mm |
| Grosimea cheii inelare | 22.7 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.