

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată de dimensiune 41 mm, din oțel CrV 6140 cu duritate 48-52 HRC și finisaj cromat-satin. Lungime totală de 475 mm cu cap inelular dodecagonal și cap deschis AS-DRIVE. Cap deschis de 84.3 x 15.8 mm și cap inelular de 60.5 x 20.2 mm, unghiul capului 15°. Certificată DIN 3113, ideală pentru aplicații industriale.
| Mărimea | 41 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 475 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 84.3 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 15.8 mm |
| Lățimea cheii cutie | 60.5 mm |
| Grosimea cheii inelare | 20.2 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.