

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată de calitate superioară, fabricată din oțel CrV 6140 tratat termic la 48-52 HRC, garantând rezistență la uzură și durabilitate. Designul AS-DRIVE cu unghi de 15° asigură contact optim și o operare sigură la sarcini mari.
| Mărimea | 36 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 435 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 74 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 13.8 mm |
| Lățimea cheii cutie | 52 mm |
| Grosimea cheii inelare | 19.6 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.