

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată profesională de 30 mm din CrV 6140, cu finisaj cromat și satin. Capul inelat dodecagon și capul deschis satinat oferă prehensiune sigură și versatilitate. Duritate 48-52 HRC și sistem AS-DRIVE asigură rezistență și eficiență în aplicații industriale. Conformă cu standardul DIN 3113 și unghiul de lucru de 15°.
| Mărimea | 30 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 349 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 63 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 11.3 mm |
| Lățimea cheii cutie | 43.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 18.4 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.