

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată din oțel CrV 6140, mărimea 28 mm, cu design dodecagon pentru aderență superioară. Lungime totală 329 mm și finisaj cromat satinat care previn oxidarea și uzura. Duritate 48-52 HRC și conformitate DIN 3113 garantează rezistență în aplicații industriale intensive. Dotată cu tehnologie AS-DRIVE pentru eficiență maximă și unghiu capului de 15°.
| Mărimea | 28 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 329 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 59.4 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 10.8 mm |
| Lățimea cheii cutie | 40.7 mm |
| Grosimea cheii inelare | 16.9 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.