

Primești un email când produsul revine în stoc:
Construită din oțel CrV 6140 cu duritate 48-52 HRC, această cheie combinată oferă fiabilitate maximă în aplicații industriale. Lungimea totală de 309 mm și unghiul capului de 15° asigură acces optim în spații înguste. Finisajul cromat-satin protejează împotriva coroziunii, iar capul dodecagon cu 12 laturi garantează o prehensiune superioară și reduce riscul de deteriorare a piuliței.
| Mărimea | 26 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 309 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 56.2 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 10 mm |
| Lățimea cheii cutie | 37.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 14.9 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.