

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată de înaltă calitate cu cap deschis și inelă, confecționată din oțel CrV 6140 tratat termic (48-52 HRC). Lungime totală de 299mm, cu design dodecagonal care asigură o prehensiune puternică și sigură. Finisajul cromat-satin oferă protecție și aspect profesional. Equipped cu sistem AS-DRIVE pentru o aderență superioară și unghi de cap de 15°. Certificată DIN 3113, potrivită pentru aplicații industriale exigeante.
| Mărimea | 25 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 299 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 54.6 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 9.8 mm |
| Lățimea cheii cutie | 36.8 mm |
| Grosimea cheii inelare | 14.2 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.