

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată profesională cu cap deschis și inel, fabricată din oțel CrV 6140 tratat termic pentru durabilitate maximă. Designul dodecagon al capului de cutie asigură o aderență sigură pe piuliță și reduce riscul de deteriorare. Finisajul satinat cromat protejează împotriva coroziunii, iar unghiul de 15° permite manevrare ușoară în spații înguste.
| Mărimea | 24 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 289 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 51.4 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 9.6 mm |
| Lățimea cheii cutie | 34.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 13.4 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.