

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată 19 mm din oțel CrV 6140, cu finisaj cromat și satin. Cap deschis cu lățime 41,3 mm și grosime 8 mm, cap inchis dodecagonal cu lățime 28 mm și grosime 12,1 mm. Lungime totală 239 mm, unghi de 15°, duritate 48-52 HRC. Sistem AS-DRIVE pentru fixare sigură. Conformă cu standard DIN 3113, ideal pentru aplicații industriale profesionale.
| Mărimea | 19 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 239 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 41.3 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 8 mm |
| Lățimea cheii cutie | 28 mm |
| Grosimea cheii inelare | 12.1 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.