

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată cu cap deschis și inelă, fabricată din oțel CrV 6140 cu duritate 48-52 HRC. Lungime totală de 219mm cu design dodecagon al capului de cutie, asigurând o prehensiune sigură și o distribuție echilibrată a forțelor. Finisajul cromat-satin protejează contra coroziunii, iar tehnologia AS-DRIVE garantează un contact optim cu piuliția.
| Mărimea | 17 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 219 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 37.5 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 7 mm |
| Lățimea cheii cutie | 25 mm |
| Grosimea cheii inelare | 10.9 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.