

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată de 15 mm din oțel CrV 6140 de înaltă calitate, cu finisaj cromat și satin. Capul inelar este de tip dodecagon (12 laturi) pentru o prindere excelentă, iar sistemul AS-DRIVE asigură contactul optim cu piulițele. Lungime totală 199 mm, duritate 48-52 HRC, respectă standardul DIN 3113. Ideală pentru aplicații industriale și auto.
| Mărimea | 15 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 199 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 33.2 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 6.6 mm |
| Lățimea cheii cutie | 22.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 9.2 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.