

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată profesională de 14mm fabricată din oțel CrV 6140 cu duritate 48-52 HRC, conformă standardului DIN 3113. Combinația dintre capul inchis dodecagon și cel deschis o face versatilă pentru aplicații industriale variate.
Finisajul cromat și satin conferă protecție, iar unghiul de 15° al capului oferă acces confortabil. Sistemul AS-DRIVE integrat asigură aderență superioară și preîntâmpină alunecarea pe piuliță sau șurub.
| Mărimea | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 189 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 31.3 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 6.2 mm |
| Lățimea cheii cutie | 20.8 mm |
| Grosimea cheii inelare | 8.9 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.