

Cheie combinată 11 mm din oțel CrV 6140, cu finisaj cromat și satin. Cap inelar dodecagon și cap deschis optimizează forța de prindere și reduce riscul de alunecare. Lungime totală 159 mm, duritate 48-52 HRC. Design AS-DRIVE și unghi cap 15° asigură stabilitate și control precis. Conformă DIN 3113, potrivită pentru aplicații industriale exigente.
| Mărimea | 11 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 159 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 24.6 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 5.2 mm |
| Lățimea cheii cutie | 16.8 mm |
| Grosimea cheii inelare | 7.4 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.