







Primești un email când produsul revine în stoc:
Cărucior robuust din oțel pentru transport gipscarton și materiale de construcție, capacitate maximă 900 kg. Dimensiuni: 1240x640x1210 mm, platformă: 1650×390 mm. Echipat cu 4 roți (diametru 203 mm) – 2 fixe și 2 pivotante – cu frână pe 1 roată. Colică integrată pentru manevrare ușoară și sigură pe șantier.
| Sarcina maxima | 900 kg |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni | 1240x640x1210 mm |
| Dimensiunea platformei | 1650x390 mm |
| Material | oţel |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Numar de roti cu frana | 1 |
| Un tip de cerc | constanta x2 |
| Diametrul cercului | 203 mm |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.