













Cărucior pliabil din lemn și poliester OXFORD 600D, capacitate 100 kg, perfect pentru camping și transport în grădină. Platformă de lucru robustă cu dimensiuni 82×44 cm, 4 roți din PVC cu diametrul de 170 mm și lățime 100 mm. Mânere ajustabile din 760 la 990 mm asigură poziționare confortabilă. Construcția din profil de lemn cu finisaj pulverizat oferă stabilitate. Ușor de pliat pentru depozitare și transport. Greutate 10 kg, compatibil cu accesorii YATO YT-86951.
| Sarcina maxima | 100 kg |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni | 940x580x1000 mm |
| Dimensiunile piesei de lucru | 820x440x280 mm |
| Diametrul axei | 8 mm |
| Lățimea axului | 120 mm |
| Lungimea mânerului | 760-990 mm |
| Material | profil de lemn |
| Finisaj de suprafață | împăturit cu pulbere |
| Materialul roții | PVC |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Diametrul cercului | 170 mm |
| Lățimea roții | 100 mm |
| Pliere | da |
| Masa | 10 kg |
| Aplicație | pentru transportul diferitelor încărcături |
| Compatibil cu(e) | YT-86951 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.