

Carotă TCT cu diametru 80 mm, ideală pentru găurire precisă în oțel de construcție, oțel inoxidabil și materiale plastice. Dispune de vârf acoperit cu nitrură de titan pentru durabilitate sporită și tăieturi curate. Suport hexagonal 3/8″ se adaptează la majorité echipamentelor profesionale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 80 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.