

Carotă TCT de 60 mm specializată în găurire de înaltă performanță în metal structural, oțel inoxidabil și materiale plastice armate cu fibre. Echipată cu vârf HSS 4341 cu acoperire de nitrur de titan pentru rezistență la temperaturi ridicate și uzură minimă. Suportul hexagonal 3/8″ se adaptează ușor la berbece și perceuse industriale. Adâncimea de tăiere de 25 mm permite găurire eficientă cu rezultate precise.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 60 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.