

Carotă profesională TCT cu revestire de nitrură de titan pentru performanță superioară în găurire. Diametrul de 50 mm și adâncimea de tăiere de 25 mm o fac ideală pentru aplicații pe oțel construcțional, oțel inox și materiale plastice armate. Suportul hexagonal 3/8” (9.5 mm) și lungimea totală de 103 mm asigură compatibilitate cu echipamentele standard. Materialul HSS 4341 cu acoperire TCT garantează durabilitate și tăiere netă.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 50 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.