

Carotă TCT profesională cu diametru 44 mm și adâncime de tăiere 25 mm. Echipată cu foraj HSS 4341 acoperit cu nitruri de titan pentru durabilitate extinsă. Antrenament hexagonal 3/8″ pentru compatibilitate universală. Material din oțel carbon și YG10X asigură performanță în aplicații grele pe oțel structural, inoxidabil și materiale plastice ranforsate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 44 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.