

Carotă TCT de 30 mm pentru forare precisă în metal, oțel inoxidabil și materiale plastice. Acoperită cu nitrur de titan pentru durabilitate crescută și performanță optimă. Suport hexagonal 1/4″ (6,3 mm) și adâncime de tăiere de 25 mm. Ideală pentru găuri în construcții metalice (profile HEA, HEB), rozete electrice și diverse aplicații industriale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 30 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.