Carotă TCT de 29 mm, ideală pentru găurire rapidă și precisă în metal, oțel construcțional, oțel inoxidabil și materiale plastice armate cu fibră de sticlă. Echipată cu vârf HSS 4341 acoperit cu nitrur de titan pentru durabilitate și performanță superioară. Suport hexagonal 1/4″ compatibil cu berbece și mașini de găurit standard. Adâncime de tăiere de 25 mm pentru aplicații profesionale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 29 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.