Carotă TCT de 20 mm pentru găurire în metal cu diametru de precizie și profunzime de tăiere 25 mm. Construită din oțel carbon și YG10X cu vârf din HSS 4341 acoperit cu nitrură de titan, asigură performanță superioară în oțeluri de construcție, inox și materiale plastice armate. Suport hexagonal 1/4″ pentru compatibilitate universală.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 20 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.