

Carotă TCT professionistă cu diametru de 102mm și adâncime de tăiere de 25mm, ideală pentru executarea găurilor în oțel de construcție, oțel inoxidabil și materiale plastice armate cu fibră de sticlă. Confecționată din oțel carbon și YG10X cu aducere de foraj HSS 4341 și acoperire cu nitrură de titan pentru durabilitate maximă. Suport hexagonal 3/8″ (9.5mm), lungime totală 103mm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 102 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.