

Capse dreptunghiulare din oțel de calitate superioară, dimensiuni 12×10,6mm cu grosime 1,2mm. Set cu 1000 de piese, perfect pentru proiecte extensive de finisare.
| Gest | capse dreptunghiulare |
| Brand | YATO |
| Pentru | YT-7000 |
| Lungimea capsei | 12 mm |
| Lățimea capselor | 10.6 mm |
| Grosimea capsei | 1.2 mm |
| Material | oţel |
| Numărul de piese din set | 1000 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.