

Capse dreptunghiulare de înaltă calitate din oțel carbon, dimensiunile 8 mm x 1,2 mm x 11,3 mm, destinate tapetarilor și dulgheri. Compatibile cu capsatoarele YATO YT-70020 și YT-70021. Pachetul mare de 1000 piese asigură stoc suficient pentru proiecte extensive de finisare și tapiterie. Material robust cu performanță consistentă pe diverse tipuri de material.
| Gest | capse dreptunghiulare |
| Brand | YATO |
| Pentru | YT-70020 |
| Lungimea capsei | 8 mm |
| Lățimea capselor | 11.3 mm |
| Grosimea capsei | 1.2 mm |
| Material | oțel carbon |
| Numărul de piese din set | 1000 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.