

Pachet economic cu 1000 de capse dreptunghiulare din oțel, dimensiuni 6 mm x 11,3 mm, grosime 0,7 mm. Compatibile cu capsatoarele standard, acestea sunt ideale pentru o varietate de aplicații: lucrări de tapițerie, dulgherie, reparații și lucrări de finisare. Calitatea din oțel asigură rezistență și fiabilitate.
| Gest | capse dreptunghiulare |
| Brand | VOREL |
| Lungimea capsei | 6 mm |
| Lățimea capselor | 11.3 mm |
| Grosimea capsei | 0.7 mm |
| Material | oţel |
| Numărul de piese din set | 1000 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.