

Capse dreptunghiulare din oțel de 4 mm lungime, 11.3 mm lățime și 0.7 mm grosime, într-un set economic de 1000 bucăți. Dimensiunile compacte și rezistența materialului le fac perfecte pentru lucrări de tapițerie, dulgherie și finisări decorative. Ușor de utilizat cu capsatoarele standard, asigură fixare sigură și estetică pentru diverse aplicații de asamblare și decorare.
| Gest | capse dreptunghiulare |
| Brand | VOREL |
| Lungimea capsei | 4 mm |
| Lățimea capselor | 11.3 mm |
| Grosimea capsei | 0.7 mm |
| Material | oţel |
| Numărul de piese din set | 1000 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.