

Set de 1000 de capse dreptunghiulare din oțel carbon, dimensionate 14×11.3mm cu grosime de 1.2mm. Compatibile cu capsatoarele YATO YT-70020 și YT-70021, acestea sunt ideale pentru lucrări de tapiţerie, dulgherie și finisare. Materialul robust asigură fixare sigură și durabilă în diverse aplicații profesionale.
| Gest | capse dreptunghiulare |
| Brand | YATO |
| Pentru | YT-70020 |
| Lungimea capsei | 14 mm |
| Lățimea capselor | 11.3 mm |
| Grosimea capsei | 1.2 mm |
| Material | oțel carbon |
| Numărul de piese din set | 1000 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.