

Capse dreptunghiulare din otel de calitate, dimensiuni 16mm lungime x 5.5mm latime x 1.2mm grosime. Pachetul contine 2000 bucati, suficient pentru proiecte extensive. Material robust si inoxidabil, compatibile cu capsatoarele standard. Ideale pentru fixarea tesaturilor in tapiterie, prinderea lemnului in dulgherie si diverse lucrari de finisare. Calitatei ridicata garanteaza o prindere sigura si durabila.
| Gest | capse dreptunghiulare |
| Brand | VOREL |
| Lungimea capsei | 16 mm |
| Lățimea capselor | 5.5 mm |
| Grosimea capsei | 1.2 mm |
| Material | oţel |
| Numărul de piese din set | 2000 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.