



Capsator tip ciocan pentru capse dreptunghiulare 6-10×1.2×11.3 mm, ideal pentru lucrări de tapiţerie, dulgherie și finisare. Lungime 300 mm, corp din metal cu mâner din cauciuc ergonomic pentru control și confort în utilizare prolongată. Selectează capse în funcție de grosimea materialului și tipul de suprafață de lucru.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Gest | capse dreptunghiulare |
| Brand | VOREL |
| Dimensiunile capsei | 6-10x1.2x11.3 mm |
| Lungimea capsei | 6-10 mm |
| Lățimea capselor | 11.3 mm |
| Grosimea capsei | 1.2 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Material | metal |
| Material de manevrare | cauciuc |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.