

Cap turbo de aluminiu pentru trimmer, compatibil cu modelele YATO YT-85001, YT-85003 și YT-85010. Suportă motoare până la 30cm³ și fire de nylon cu diametru 2,2-3,0mm. Bobina include 200-430mm de fir pre-bobinată, ușor de înlocuit. Fixare prin șurub cu filet M10 stânga și diametru de montare 9,5mm. Material ușor din metal pentru durabilitate și performanță optimă la tăierea gazonului și buruienilor.
| Pentru | YT-85001 |
| Brand | YATO |
| Capacitatea motorului | ≤30 cm³ |
| Material de linie | nylon |
| Material adaptor | metal ușor |
| Secțiune transversală a firului de pescuit | circulară |
| Diametrul liniei | 2.2-3.0 mm |
| Lungimea firului de pe bobină | 200-430 mm |
| Fixare | șurub cu filet M10 stânga |
| Diametrul orificiului de montare | 9.5 mm |
| Rulment | nu |
| Aplicație | gazon |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.