

Cablu prelungitor de 10 metri, fabricat din cauciuc de calitate H05RR-F cu protecție IP44, potrivit pentru construcții și utilizări în exterior. Dotare: priză tip F, 1 priză, împământare, suportă curent maxim de 16 A la 230 V. Secțiune conductor 3Gx1.5 mm², putere maximă 3680 W. Culoare negru, fără comutator. Ideal pentru electrocasnice, scule electrice și instalații temporare în condiții de umiditate.
| Tip prelungitor | clădire |
| Brand | YATO |
| Putere maxima | 3680 W |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E & F |
| priză tip | F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 1 |
| Tipul de izolare a cablului | H05RR-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1.5 mm² |
| Culoare | negru |
| Lungime | 10 m |
| Grad de protectie | IP44 |
| Comutator | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.