

Burghiu universal cu prindere hexagonală 4 mm, lungime totală 85 mm. Lama din carbură de wolfram (YG6X) cu duritate 89-91 HRC asigură tăiere precisă și durabilă. Material oțel carbon #45 cu duritate 42-45 HRC. Compatibil cu beton, oțel, metale ușoare, terracotă, lemn și PVC. Instrument versatil pentru lucrări de construcție și finisaj.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 85 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 30 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Material lamei | YG6X |
| Duritate | 42-45 HRC |
| Duritatea Widia | 89-91 HRC |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.