

Burghiu universal de 12 mm cu prindere hexagonală 1/4″ (6.3 mm) și lamă din WG6X cu duritate 89-91 HRC. Corp din oțel carbon #45 tratat la 42-45 HRC, lungime totală 120 mm. Versatil pentru beton, oțel, metale ușoare, lemn, terracotă și PVC. Soluție practică pentru operații rapide pe diverse materiale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 12 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 120 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 70 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Material lamei | YG6X |
| Duritate | 42-45 HRC |
| Duritatea Widia | 89-91 HRC |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.