


Burghiu universal cu prindere hexagonală 8 mm, versatil pentru multiple aplicații pe beton, oțel, metale ușoare, lemn, terracotă și PVC. Fabricat din oțel carbon #45 cu duritate 38-42 HRC și lamă Widia cu duritate 90-92 HRC, asigură tăiere eficace și durabilitate. Lungime 120 mm, suport hexagonal 1/4″ (6,3 mm). Design compact perfect pentru lucrări profesionale diverse.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 120 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Material lamei | YG6X |
| Duritate | 38-42 HRC |
| Duritatea Widia | 90-92 HRC |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.