
Burghiu de înaltă calitate cu diametru de 5mm și lungime de 85mm, echipat cu prindere hexagonală 1/4″ pentru compatibilitate cu majoritatea echipamentelor. Fabricat din oțel carbon #45 cu lamă din Widia YG6X, asigură durabilitate și performanță optimă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 5 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 85 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Material lamei | YG6X |
| Duritate | 38-42 HRC |
| Duritatea Widia | 90-92 HRC |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.