
Burghiu universal versabil cu prindere hexagonală 1/4″, diametru 12 mm și lungime 150 mm. Fabricat din oțel carbon #45 cu lamă din YG6X, oferă duritate de 38-42 HRC și performanță excelentă. Perfectă pentru găurire în beton, oțel, metale ușoare, lemn, terracotă și PVC, adaptând-se la diverse materiale și aplicații.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 12 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 150 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Material lamei | YG6X |
| Duritate | 38-42 HRC |
| Duritatea Widia | 90-92 HRC |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.