

Burghiu universal de 6 mm diametru și 100 mm lungime totală, confectionat din oțel carbon #45 cu lamă Widia duritate 90-92 HRC. Versatil pentru forarea în multiple materiale: beton, oțel, granit, metal ușor, terracotă, lemn și PVC. Suport cilindric standard, lungime de lucru 60 mm. Performanță și durabilitate ridicate în aplicații diverse.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 100 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 60 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Material lamei | YG6X |
| Duritatea Widia | 90-92 HRC |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.