

Burghiu de calitate industrială, diametru 5 mm, cu lamă din widia (YG6X) și duritate 90-92 HRC. Realizat din oțel carbon #45, este conceput pentru lucru versatil pe multiple suprafețe.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 85 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 50 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | Oțel carbon #45 |
| Material lamei | YG6X |
| Duritatea Widia | 90-92 HRC |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.