

Burghiu tarod profesional de dimensiune M8, cu suport hexagonal 1/4″ (6.3 mm), confecționat din oțel rapid HSS M2. Lungimea totală de 51 mm cu lungimea de foraj de 11 mm îl face potrivit pentru operații precise de filetare. Finisajul epilat asigură o performanță superioară, cu unghi de filet de 60° și pas de 1.25 mm pentru înfăşurare grosieră.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | M8 |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 51 mm |
| Lungimea piesei de foraj | 11 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Lungimea suportului de scule | 14 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 1.25 mm |
| Material | HSS M2 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Unghiul filetului | 60 ˚ |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.