

Burghiu-tarod M6 specialized din oțel rapid HSS M2, cu prindere hexagonală 1/4″ (6,3 mm), lungime totală 44 mm. Combină găurire și filetare într-o singură operație, ideal pentru crearea filetelor M6 cu pas de 1 mm. Finisaj epilat și unghi filet de 60°, cu înfășurare grosieră pentru performanță optimă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | M6 |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 44 mm |
| Lungimea piesei de foraj | 8 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Lungimea suportului de scule | 14 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 1 mm |
| Material | HSS M2 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Unghiul filetului | 60 ˚ |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.